امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
 

معاونت پژوهش  و فناوری دانشگاه در راستای رسالت آموزشی و همچنین ارتقاء سطح دانش کارمندان اقدام به برگزاری دوره مقدماتی مکالمه زبان انگلیسی و آشنایی با اصطلاحات انگلیسی درحوزه تحقیق و پژوهش نموده است .

به گزارش روابط عمومی معاونت ، دکتر علی اکبر حریمی  با تاکید بر اینکه دوره های آموزشی باید متناسب با نیاز کارشناسان تعریف شود تصریح نمود: با توجه به اینکه مدیریت بین الملل دانشگاه جزو مدیریت های این حوزه می باشد و  طیف گسترده ای از مراجعین ما از خارج از کشور می باشند،  برگزاری دوره آموزشی یادگیری زبان انگلیسی در دستور کار معاونت قرار گرفت .

مدیر داخلی معاونت بیان داشت : این دوره آموزشی  با هدف ارتقاء سطح علمی و توان تخصصی منابع انسانی معاونت و به منظور تقویت مهارت‌های مختلف زبانی به ویژه  مهارت گفتاری در جهت بهبود و تسهیل گفتگو و تعامل با مراجعین خارجی برگزار شد.

گفتنی است، دوره آموزشی مکالمه زبان انگلیسی و آشنایی با اصطلاحات انگلیسی درحوزه تحقیق و پژوهش ویژه کارشناسان و کارشناس مسئولین حوزه معاونت تحقیق و پژوهش به مدت 15 ساعت آموزشی برگزار شد که با توجه به استقبال از این دوره مقرر شد دوره پیشرفته ی آن نیز در آینده برگزار گردد.