امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 به گزارش روابط عمومی معاونت پژوهش و فناوری جلسه مصاحبه داوطلبان غیر ایرانی متقاضی تحصیل در دانشگاه علوم پزشکی مشهد با حضور دکتر مهدی عطاران سرپرست واحد پذیرش دانشجویان غیر ایرانی دانشگاه، دکتر شعیبی معاون آموزش پزشک عمومی دانشکده پزشکی، دکتر هاشمی رئيس اداره آموزش و خانم ایزدی کارشناس پذیرش دانشجویان خارجی دانشکده پزشکی برگزار گردید.

دکتر عطاران با بیان اینکه امسال برای نخستین بار در مقطع پزشکی عمومی امکان مصاحبه بصورت غیر حضوری  فراهم شد تصریح کرد: در هجدهمین جلسه بررسی مدارک متقاضیان غیر ایرانی 104 مورد درخواست مورد بررسی قرار گرفت که از این تعداد52 مورد مربوط به رشته پزشکی است.

دکتر مهدی عطاران خاطرنشان کرد : امروزه پیشبرد اهداف و سیاست‌های کلان  کشور تنها با برقراری  ارتباطات علمی و فرهنگی بین کشورها میسر می گردد و دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیز به منظور اعتلای نام ایران و معرفی و کسب جایگاه واقعی خودش در سطح دنیا ، اقدام به پذیرش دانشجوی خارجی با دریافت شهریه نموده است.

وی برقراری ارتباط علمی و پژوهشی با دیگر کشورها  را از جمله مهمترین اهداف پذیرش دانشجویان غیرایرانی عنوان نمود و افزود: تلاش می کنیم تا با جذب دانشجویان خارجی با دیگر کشورها ارتباطات علمی و فرهنگی بیشتری برقرار نماییم و به معرفی هر چه بهتر و بیشتر دانشگاه مشهد در سطح بین الملل بپردازیم .