اوقات شرعی

اعلام حمایت معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه از طرح های مرتبط با مواد دندانی

 

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی از تخصیص اعتبار ویژه پژوهشی به طرح های مرتبط با مواد دندانی خبر داد.

دکتر محسن تفقدی درباره این موضوع بیان کرد: به طرح های پیشنهادی مرتبط با مواد دندانی( مرتبط با ساخت با تاکید بر طراحی یا بومی سازی تولید) اعتبار ویژه پژوهشی تخصیص داده شده است که  این حمایت مالی هدفمند و مازاد بر گرنت خواهد بود .

وی خاطر نشان نمود: این حمایت مالی می تواند فرصتی مناسب برای اعضای هیات علمی جوان در جهت  جذب حمایت مالی بیشتر ایجاد کند .

دکتر تفقدی همچنین بیان کرد: از میان طرح های دریافتی طرح های مرتبط با ساخت مواد دندانی با تاکید بر طراحی و بومی سازی تولید دارای اولویت می باشند. همچنین طرحهای مشترک بین دانشگاهی، بین المللی و مشترک با صنعت/سازمانها که منجر به جذب منابع خارج دانشگاهی می شوند امتیاز ویژه خواهند داشت.

دکتر محسن تفقدی خاطر نشان کرد:  پیشنهادات دریافتی در کمیته های تخصصی مستقل ارزیابی شده و از پژوهشگران طرح های برگزیده برای ارائه طرح کامل دعوت خواهد شد و  طرحهای پژوهشی تکمیل شده مجددا در دانشکده دندانپزشکی، داوری علمی خواهند گردید.

معاون پژوهش و فناوری اظهار امیدواری نمود : علاقه مندان و پژوهشگران  حداکثر تا نیمه آبان ماه خلاصه طرح و پیشنهاد خود را ارسال نمایند.

به گفته وی، محققان، اساتید و علاقه مندان به فعالیت در این حوزه می توانند طرح های پژوهشی خود را  جهت بررسی و برخورداری از چتر های حمایتی معاونت حداکثر تا نیمه آبان ماه به معاونت پژوهش وفناوری ارایه دهند.