اوقات شرعی

مراسم تکریم و معارفه مدیر منابع علمی و اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی برگزار گردید.

 

 

مراسم تکریم و معارفه مدیر منابع علمی و اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی با حضور معاون پژوهش و فناوری ، مدیران و جمعی از پرسنل برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی معاونت پژوهش و فناوری، جلسه تکریم و قدردانی از تلاش های شایسته و تاثیر گذار دکتر رامین صادقی  مدیر پیشین و معارفه دکتر بیژن ملائکه ، در محل سالن شورای معاونت پژوهش و فناوری انجام شد.

در ابتدای  جلسه دکتر تفقدی معاون پژوهش و فناوری از کلیه  فعالیت ها و اقدامات مفید و ارزشمند دکتر صادقی قدردانی نموده و بیان داشت: در حوزه مجلات علمی‏‏- پژوهشی زحمات و تلاش های بسیاری در ایجاد زیرساخت ها انجام شده است که از جمله  می توان به بهبود کیفی مجلات دانشگاه از نظر اخذ نمایه های بین المللی ، نظارت مستمر و جدی بر عملکرد مجلات به ویژه از نظر کیفی، تسهیل و تشویق مجلات برتر و تعطیلی مجلاتی که مشکلات اساسی دارند اشاره کرد.

معاون پژوهش و فناوری با اشاره به کلیه  فعالیت ها و اقدامات مفید و ارزشمند در حوزه کتابخانه مرکزی و علم سنجی گفت: برنامه ریزی  و آموزش اعضای محترم هیات علمی برای ترفیع رتبه دانشگاه در رتبه بندی های بین المللی همچون لایدن، تایمز  همچنین تشویق ایشان به مشارکت هر چه بیشتر در نگارش کتب بین المللی و انگلیسی از اهداف این حوزه می باشد.

وی خاطر نشان کرد : انتظار داریم مدیریت جدید  با برنامه ریزی و پایش شاخص های جدید رتبه بندی دانشگاه های علوم پزشکی کشور و  ترفیع فعالیت های کتابخانه مرکزی از نظر خدمت رسانی و تنوع، دانشگاه را به جایگاه شایسته خودش برساند.

در پایان مراسم، دکتر تفقدی با اهداء لوح سپاس از خدمات شایسته دکتر رامین صادقی، برای دکتر بیژن ملائکه به عنوان مدیر جدید آرزوی موفقیت و سربلندی نمود.